Om de veiligheid in Business Park De Wetering-Haarrijn verder te vergroten, willen wij inventariseren of er op het bedrijventerrein voldoende operationele AED’s (Automatische Externe Defibrillators) aanwezig zijn. In geval van een hartstilstand is snelle toegang tot een AED van levensbelang, want elke minuut telt!
Daarom verzoeken wij u vriendelijk om ons te laten weten:
- Is er binnen uw bedrijf een operationele AED aanwezig?
- Is deze AED 24 uur per dag, 7 dagen per week bereikbaar, of alleen tijdens openingstijden?
- Indien de AED alleen tijdens openingstijden bereikbaar is: wat zijn deze tijden?
Aanmelden van uw AED
Daarnaast willen wij u vragen om, indien u beschikt over een operationele AED, deze aan te melden bij hartslagnu.nl. Dit landelijke oproepsysteem stelt burgerhulpverleners in staat om snel een AED te vinden en in te zetten bij een reanimatie. Dit kan levens redden en draagt bij aan een veiligere werkomgeving voor iedereen.
Wij stellen uw medewerking zeer op prijs. U kunt uw antwoorden sturen naar b.kemper@deweteringhaarrijn.nl.
Dekkend netwerk van AED’s
Met deze inventarisatie willen we ook in kaart brengen waar zich op het Business Park zogeheten ‘witte vlekken’ bevinden: plekken waar de dekking met AED’s onvoldoende is. Dit helpt ons om gerichter te werken aan een dekkend netwerk van AED’s en zo de overlevingskansen bij een hartstilstand te vergroten.