Vanaf dinsdag 1 april, en dat is géén grap, kunnen alle medewerkers actief op Businesspark De Wetering-Haarrijn tijdens hun lunchpauze meedoen aan de Lunchgames De Wetering-Haarrijn. Een sportief en laagdrempelig initiatief dat medewerkers in beweging brengt en bijdraagt aan een vitaler businesspark.
De Lunchgames bestaan uit korte sportieve activiteiten die je samen met collega’s of andere ondernemers kunt doen. Even eruit, even bewegen – en daarna weer fris terug aan het werk. Goed voor je lichaam, goed voor je brein.
Waarom meedoen?
- Meer energie en een fitter gevoel
- Leuke, sportieve afwisseling tijdens je werkdag
- Versterkt de band met collega’s én andere bedrijven op het terrein
- Inspanning zonder te hoeven zweten
📍 Iedereen op De Wetering-Haarrijn is welkom
📅 Start: maandag 1 april
ℹ️ Bekijk alle data, tijden en locaties op www.dwhapp.nl
De Lunchgames worden mogelijk gemaakt door een bijdrage van het Ondernemersfonds Utrecht en hebben als doel om de vitaliteit op De Wetering-Haarrijn te versterken.
Doe je mee? Samen maken we ons bedrijventerrein fitter en energieker! Deel deze flyer ook digitaal met je collega’s, jullie interne socials of nieuwsbrief. Een .pdf versie download je via deze link.